OEM Komputer Riba AC Penyesuai pengganti HP COMPAQ PA 1900 18H2
- Kod item:ANB002C24L
- Berat: 470g
- warna: hitam
Harga Istimewa: USD44.71USD
Kos penghantaran:
Jenama baru dengan jaminan 1 tahun!
Note:
Output: 19V
Output Current: 4.74A
Power: 90WH
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Outside size: 7.40mm
Inside size: 5.08mm